Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Füstöl a mosógép! Centrifugázá...

Füstöl a mosógép! Centrifugázás után, amikor kinyitottam az ajtaját, fura porszerű füst gomolygott ki belőle, aminek enyhén-égett gumiszaga volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszer amúgy már történt ilyen, de 1-2 nap után újra használva lett probléma nélkül, és ennek már több hónapja. Amúgy addig is és azóta is megy heti 6-7szer, sokszor egy napon belül 3szor.

2012. okt. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megnézetném egy szerelővel, mielött baj történne.
2012. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az ékszíj csúszik el akkor is javítatni kell.Ennyit nem bír egy háztarási mosógép!Egy nap háromszor?Ezt nem bírja semelyik! Nem váltatok túl sokszor ruhát? Az se egészséges!
2012. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy héten 6-7 szer, ami néha nem 7 napra oszlik el, hanem 2-re. 3 fizikai dolgozó felnőtt meg egy heti néhány napot itt töltő gyereknek ez szerintem nem sok.
2012. okt. 28. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos én sémi kép nem ajánlom a bele nyúlást a gépbe előfordulhat hogy a kondiban marad egy kis töltés és ha megfogod valamelyik kábelt ami nem egészen szigetelt jól "tapasztalatból" elégé sókólóérzés lesz. Amúgy valószínű valamelyik alkatrészkopása okozza a problémát és miután centrifugázás után jelentkezik a probléma valóban az ékszíj lehet vagy esetleg amit egyszer láttam csak a motor szénkefe extra gyors elhasználódása okozott. De más programoknál is csinál hasonlót vagy csak centrifugázás után?
2012. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak centrizés után, és ahogy írtam most történt másodjára hónapok leforgása alatt. Most másodjára már nem akarom újra használni...
2012. okt. 28. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Le kell cserélni az ékszíjat. Egy szerelő pár ezerért megcsinálja, ha nem értesz hozzá, nem szabad belenyúlni!
2012. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem nem az ékszíj lesz a hiba forrása. Nincs véletlenül nagyobb hangja mint azelőtt? Mert ha kicsit csapágyas akkor képes beleérni az üstbe a dob és az is porrá őrli azt.
2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk a szénkefe kopott el, és azt mondta a szerelő, ha az nem csak füstöt, de még szikrát is tud csinálni.....:S De ahhoz a részéhez csakis csatlakozni tudok, h MIELŐBB szerelő, sőt, remélem már látta is!!!!
2012. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marian81 válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz mert ugyanígy jártam én is a mosógéppel.Annak is szénkefe problémája volt és bizony csinált nekem olyan barba trükköket.Kicsit fura volt látni a sötétben hogy fénylik a mosógép alja.Úgyhogy én is azt mondanám hogy mielőbb szerelő.
2012. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!