Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes venni mobil split klímát?

Érdemes venni mobil split klímát?

Figyelt kérdés
Ez nem sima mobil klíma,arról hallottam h nem túl jó cucc..Hanem a split "ötvözete",vannak erről tapasztalatok?
2009. aug. 12. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem csak jó!Ötvözi a mobil klíma hordozhatóságát,telepítési költség nélküli!! és a splitklima halkságát és intenzitását.Neke, egy klima 40 m2 két szobát(20-20)behűti.Csak kiakasztom a kültéri egységet az ablakba az ablakokat becsukom és már müködik is.Ősszel az egészet beveszem nincs kinnt a kültériegység egész évben nem megy tönkre!
2009. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És mennyibe kerül egy mobil split klíma? Milyet érdemes venni?
2010. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyat aminek kültéri egysége is van!Nekem a két lakáshoz két féle van:"Ocean 9" ujonnan vettük az ára nagyon húzos volt,és egy olasz használt,töredék árért,mindegyik tökéletesen müködik!Általában használtat már 30-50 ért lehet kapni,azt kell megnézni jó állapotban legyen.Ugyanez újonnan 250-300 ezer!
2010. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül www.vatera.hu Keresőbe ird be mobil split klíma.A használtat én is ott vettem!Személyesen veddát és próbáld ki mielőtt megveszed:Legyen benne gáz!
2010. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat, és a segítséget!!!
2010. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!