Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG mosógépek megérik a...

AEG mosógépek megérik a felárat a whirlpool-okkal szemben?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, hogyha utánaolvasol, hogy kinek hiszel. Előbb-utóbb úgyis oda fogsz kikötni, hogy ez sem, az sem, mindegyik márkára panaszkodnak, és oda jutsz el, hogy egyiket sem, mert mindegyik sz@r. De valamelyiket úgyis meg kell venni :)


AEG-ről annyit tudok, hogy tényleg drága, és ennek ellenére olvastam olyat, hogy az illetőnek rozsdásodott a dobja, és ráadásul drága típus volt, szóval garancia semmire sincsen.


Nekünk Whirlpool előltöltős volt 10 évig, javítás nélkül, tökéletes volt elektronikailag. Egy bibi miatt cseréltük le: sajnos nagyon penészedett már 3-4 hónap használat után. Sosem volt a ruháknak friss illata, bár szerencsére büdös sem :) Csak a penészesedés miatt cseréltük le. Más Whirlpool tulajok is ezzel a penészesedéssel küzdenek, erről sokat olvastam. Az újabb modelleken ezen próbálnak javítani, ez a Whirpool hivatalos oldalon van:


"Microban antibakteriális bevonat:


Egyedüli Whirlpool tulajdonság! Mosógépe frissebb, higiénikusabb és tisztább lesz, hosszú időre. Az innovatív Microban® antibakteriális bevonat a mosószertartóban, csökkenti a baktériumok szaporodását, a kellemetlen szagokat és a penészesedést. "

Szóval lehet ezt a problémát már megoldották.


A Whirlpoolt amúgy sokan szidják, de szerintem nagyon sokan is veszik, szóval nem lehet belőle következtetést levonni, mert lehet amíg olvasol 4-5 felhasználót, hogy ilyen sz@r-olyan sz@r, addig 1000 család meg boldogan használja.


Mi LG-t vettünk másfél éve, nagyon jól működik, friss illatúak a ruhák, nem penészedik.


Szerintem 90-100 ezer körül érdemes választani egy köztes áru gépet, akkor elmondhatod, hogy nem a legolcsóbb gagyit veszed, ha tartós, akkor megérte. Ha meg elromlik, nincs szerencséd, akkor meg nem 150-200 ezer Ft-od uszott el (azzal is meglehet szívni, azis lehet hibás)

2012. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és márkába számomra ezek az ajánlottak (sorrend is egybe)

LG, Electrolux, esetleg Siemens

Ha olcsóbb kategória, akkor pedig Zanussit választanék.

Nem tudom miért, de AEG, Bosch nem nagyon szimpi.

A Samsung meg érdekes, mert a drágább gépei jók, viszont nem vennék mosógépet 150-200 ezer Ft-ért.

2012. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.
2012. nov. 8. 09:22
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Kettesnek: a Bosch és a Siemens a legtöbb esetben ugyanaz, csak más a felriat rajta.


Kérdezőnek: ha lenne annyi fölösleges pénzem, csak AEG-et vásárolnék.

Most is meg tudnám venni, de annyival nem jobb, mint amennyivel drágább.

2012. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most AEG van 2 éve, előtte whirpool volt, 8 évig bírta. A mostanit jobban szeretem, de a whirpool is jó volt. Ha nagyon számítana az ár, akkor az olcsóbbat választanám.
2012. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csak egy javaslat: AEG 5 év garanciával s a feltételeket érdemes elolvasni hozzá. Ha négy és fél év múlva költöztök és a szállító teljesen véletlen leejti a készülékedet akkor a cég kicseréli egy vadi újra amire csak 1 év garit kapsz. de ha jó helyre mész cseréltetni akkor kis pénzért (10-20 ezer) vehetsz hozzá +4 év garit.
2012. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aeg l98 699 fl2 nem jo. olasz,240 ezer volt.
2015. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!