Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen/Melyik kávéfőzőt...

Milyen/Melyik kávéfőzőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ajàndèkba vásárolnám fiatal párnak. Annyi instrukciót kaptam hozzá, hogy "rendes kávéfőző" legyen ne párnás ne filteres! Maximum 60ezer ft-ot szánok rá!

2012. nov. 11. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a "Szarvasi" kávéfőzőket néztem meg, minőségileg azokkal vagyok megelégedve. Az áruk viszont meg sem közelítik azt a keret-összeget, amit te szánni tudsz rá.


Nézd meg te is, de ha túl olcsónak találod, akkor lehet hogy nem kávéfőzőt, hanem presszógépet kellene nézned.

2012. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a szarvasi márkát ajánlanám.Egyrészt mert Magyar,másrészt mert kiváló kávét főz,harmadrészt ott dolgozom ahol az alumínium alkatrészeket öntik,tehát van minőségi tapasztalatom.Az ára 12-15 ezer közt van.
2012. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vennék belőle egy felújított Gaggiát.
2012. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és annyi kiegészítő, hogy ahhoz, hogy aztán azzal jó kávé készüljön, minden bizonnyal nem lesz elegendő, hogy megkapja... Lehetséges, hogy egy POD-os gépnek több hasznát veszik, finomabb kávét kapnak, viszont ha nem nagyvárosiak, kicsi lesz a választék belőle.
2012. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A szarvasi nem rossz, de ha van rá pénzed, akkor ennyiért sokkal jobb kávéfőzőket kapni. A szarvasi inkább hosszúkávét készít, egy normális presszókávé főző maximum 1-2 csésze kávé készít egyszerre, nem kancsónyit, mellesleg általában 15 bar nyomással dolgozik.


35 ezer fölött már kani jó minőségű felújított automata kávégépet (ez darál, majd főz).


Ha mindenképpen új gépet vennél, ennyiért automata gépet nem kapsz, viszont 25-30 ezertől már elég jó minőségű presszókávé főzőt lehet kapni, de akkor már érdemes legalább 40 ezertől indulni, itt már biztosan találsz jót.


A grando.hu-n keresgélj, én ott elég sokfélét találtam. A Philips Saeco készülékek elég jók.

2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!