Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a probléma? Eldugulha...

Mi lehet a probléma? Eldugulhat a melegvíz csöve? Kérlek adjatok tippeket!

Figyelt kérdés

Tegnap este mindenki megfürdött. Ma meg délután el akartam valamit mosni, és ahogy megnyitottam a csapot a kádnál, ne jött a megelvíz. Okosan rájöttem, hogy nincs felfűtve (ki volt kapcsolva), ugyhogy bekapcsoltam és otthagytam. Eljött az este, megyek, szintén semmi. Addig nem néztem, mert lakást festünk és nem foglalkoztam vele. Egyértelműnek tűnt, hogy azért nem jön a meleg, mert nincs, bár most hogy már tudom hogy valami nem jó, emlékszem, hogy ha elfogyott a meleg, a nyomás nem ment el eddig sem..


Tehát a lényeg, hogy a bojler felfűtött (villany) és melegvíz is van, mert a konyhában tökéletesen jön erősen a víz. A kádban kinyitom, a hideg jön bivaly erősen, ha elfordítom a kart a meleg felé, úgy csinál mintha elzárnám. Épphogy csordogál a meleg, szinte csak csöpög.


A csap mehetett hirtelen tönkre? Vagy a csőben lehet valami? Mit kezdjek vele? Vízkövesedést kizárnám, mert a csap fél éves, a bojler szintén, és hirtelen állt elő a probléma. Köszi a segítséget!


2012. nov. 28. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A csaptelepet kell levenni,és tisztítani.Valami szennyeződés került bele a csőhálózatból.
2012. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a konyhában jó akkor a bojler is jó. Ha szerencséd van a csaptelep dugult el, és tisztítani vagy cserélni kell. Ha vannak a csap fölött főelzárók, zárd el, vedd le a csapot majd nagyon lassan, nagyon óvatosan nyisd meg a meleg főelzárót. ha folyik, akkor csak a csap rossz
2012. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi, valóban belement valami, és nem elromlott hálistennek.. De nagyon durván tele volt valami műanyagnak látszü valamivel, ami akár vízkő is lehetett, de nem tűnt annak.. mindenesetre aki segített, felszerelt egy ilyen kis hálóval ellátott szűrőt oda ahol a bojlerből kijön a víz a csőbe, és ahhoz nem kell szétszedni semmit, hogy kitakarítsuk. Szóval ha esetleg onnan folyt át, probléma örökre kiküszöbölve :) Köszi a tippeket!
2012. nov. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!