Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Be lehet tenni a kalapácsot a...

Be lehet tenni a kalapácsot a mikróba?

Figyelt kérdés
...Úgy, hogy nem lesz semmi baja a mikrónak? :D Azt hallottam, hogy simán bele lehet tenni, mert tömör fém, és ezáltal nem tesz kárt a mikróban. Ez igaz lehet?
2012. nov. 30. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Be lehet tenni. Csak bekapcsolni rizikós.
2012. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos igen, ez kimaradt, úgy értettem, hogy beteszem, és be is kapcsolom. :D
2012. nov. 30. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a vas fazekat raktam be véletlen,semmi baja nem lett.Előtte viszont az arany szélű tányérról leégett a csík,de ahogy írtad is az 1 hurkot alkot áramkörileg.

Villszer

2012. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xotom ***** válasza:
Meg is eszed, ha megmelegedett?
2012. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Simán :D
2012. dec. 3. 08:44
 6/7 xotom ***** válasza:
A nyélnél vigyázz, nehogy szálka menjen a nyelvedbe!
2012. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legtöbb kalapács fej tiszta acélból készül,ami azt jelenti hogy vagy nem tartalmaz,vagy nagyon minimálisan tartalmaz szént,a vas azért vas és nem acél mer tartalmaz szenet 1,5 de akár 5% ot is,ha berakol véletlenül fém tálat a mikroba és nem szikrázik azér van mer sok szenet tartalmaz a fém, ami a mangánnal keveredve ami a vasban szintén van,megakadályozza hőviszaverödést igy no problem.De ha acélt rakol a mikroban ugy felroban 20 másodperc allat a mikrod hogy öröm nézni
2012. dec. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!