Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem tudja kinyomni a vizet a...

Nem tudja kinyomni a vizet a mosógépem. Kimostam egy kispárnát, ami kifakadt, és a szivacstól eldugult valami. Hogyan tudom kitakarítani? Gorenje elöltöltős mosógépről van szó

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ha biztos hogy nem tudja kinyomni, állítsd le, nehogy leégjen a szivattyú. Sajnos ilyenkor szét kell szedni. Ha nem tudod, nem baj, de akkor ne is kezd el, holnap hívj szerelőt. A ruhákat vedd ki, mert bepenészednek. Viszont húzd ki mielőtt kinyitnád vagy hozzányúlnál. És szedj elő a lavórt, kelleni fog.
2012. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,azokat már megcsináltam. Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy hogyan tudom kitakarítani. Vagy azt csak szerelő tudja?
2012. dec. 3. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már alapból ki tekerted elöl a szűrőt.
2012. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, az volt az első. Szerintem a dob mögött van berakodva, csak nem tudom, hogy hogyan férhetnék hozzá.
2012. dec. 3. 20:17
 5/6 anonim válasza:
valószínűleg a szivatyú!!!! nekem is ugyan ez volt és szét szedtem és ára alá tettem a szivatyút és hallani lehetett hogy zúg de a kis propererje megsem moccat csak ha jó erősen megpörgettem kb 3-4 ezer ft a jól tudom
2012. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek
2012. dec. 15. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!