Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógép fűtőszáljára...

A mosogatógép fűtőszáljára ráolvadt a műanyag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leesett oda egy kés, és a nyele teljesen ráolvadt, próbáltam leszedni, de nem mozdul, még nagyobb kárt meg nem szeretnék tenni. Hogyan szedhetném le?

2012. dec. 3. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Így látatlanba nehézkes megmondani.(jó lett volna 1 fotó)

Ha én csinálnám itthon,akkor elektromos hőlégfúvóval melegíteném meg.(olyan mint a hajszárító,csak nagy teljesítményű)

2012. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
66%
sehogy, ki kell cserélni a fűtőszálat!
2012. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam fotózni, de sajnos nagyon sötét, nem látni semmit.

Olyan szerkezetem sajnos nincs. :)

Más megoldás nincs?

2012. dec. 3. 13:28
 4/22 A kérdező kommentje:
Esetleg bekapcsolom és ha felmelegszik akkor leszedem valahogy? :$
2012. dec. 3. 13:28
 5/22 Golan Trevize ***** válasza:
48%

Esetleg akár ki is gyulladhat, ha bemelegszik...

Szerelőt kell hívni. Vagy leszedi vagy cseréli a fűtőszálat.

2012. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor azt nem csinálom :D Akkor marad a szerelő. Köszi nektek
2012. dec. 3. 13:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ipari környezetben rendszeresen végeztem hasonló munkát. Mindegy mivel melegíted meg, csak ha kívülről melegíted fokozatosan tedd, különben csöpögni fog. Ha lángra kap véletlenül el tudod fújni de próbáld elkerülni. Ha elég ügyes vagy gumiszerű állapotban egyben lejön, a vízkőre tapadt kisebb darabokat a vízkővel együtt vízkőoldóval távolítanám el . A fűtőszálra nagyon vigyázz, ne vágd meg, ne csiszold! Kesztyű, fogó, józan paraszti ész és kész.
2012. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Mielőtt nekiállnál barkácsolni, azt javaslom, hívj szerelőt. Nagyobb kárt okoznál magadnak, hidd el. (azt elárulnád, hogy a manóba esett bele a fűtőszálhoz bármi is? )
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

:D Fogalmam sincs. Évek óta használom és nem volt még ilyen. Ma kinyitottam, kipakoltam, megláttam hogy leesett egy kés és mikor fel akartam venni, nem jött. :(

Köszönöm mindenkinek!

2012. dec. 3. 18:13
 10/22 anonim ***** válasza:
De azt változatlanul nem értem, a fűtőszálhoz hogy került? Nincs benn alul a burkolat vagy hogy? Nekem is van mosogatógépem, próbáltam kitalálni, de nem jöttem rá.
2012. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!