Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meghalt a sütőm, és szeretnék...

Meghalt a sütőm, és szeretnék egy kicsit modernebbet venni. Találtam is ORION OGOMFN típusút, ami jónak tűnik. Sok mindent tud, de jóval olcsóbb, mint a nála egyszerűbb tűzhelyek. Szeretnék érdeklődni, hogy ismeri-evalaki, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja vettem uj tűzhelyet. Minndennek utána néztem aminek csak lehetett. Az Orion tűzhelyek nem jók. Olcsó húsnak híg a leve.

Én Gorenje kombináltat vettem. Kinéztem a márkabolt weboldalán, elmentünk megvenni és szerencsére a boltban éppen nem volt. Mondta az egyik eladó, hogy az auchanban éppen akciós (15E-vel kevesebb).


Ez csak egy sztori, de ha teheted inkább Gorenjét, Morát, vagy Fagort vegyél. Ezek között vannak olcsóbbak, de a Mora a legolcsóbb!!

2012. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tűzhely a háztartás legegyszerűbb felépítésű készüléke.Ha digitális kijelzőt nem nézzük, 19.századi technika. Hidd el ,hogy az Orion cég bármikor csinál olyant ,mint a legnagyobb márkák, csak ez olcsóbb.
2012. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!