Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valami szivárog a hűtőmből,...

Valami szivárog a hűtőmből, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma reggelre arra keltem, hogy olyan jellegzetes "folyékony hibajavító" szag árad a hűtőszekrényből (nem belülről, hanem valahonnan szerintem hátulról), megijedtem, azonnal ki is húztam, kiszellőztettem, de még mindig érzem, nem tudom mit csináljak. Már órák óta nézem a netet, semmi infó arról, hogy mi lehet ez. Félek, mi van, ha mérgező... Légyszi, aki ért hozzá, segítsen! Még nem akarok ilyen korán szerelőt hívni...

2012. dec. 7. 08:03
 1/2 Golan Trevize ***** válasza:
Én szerelőt hívnék.
2012. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, normál körülmények között (nincs tűz a házban meg ilyenek) semmi mérgező nem jön belőle.

Nézd meg hátulját, szerintem ott a fekete izén (kompresszoron) találsz egy csepptálcát, nézd meg mi van benne, takarítsd ki, aztán egy pici vizet önthetsz bele, majd elpárologtatja, az a dolga. Egyébként oda csurog a leolvasztás vize is...

2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!