Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lenne egy kérdésem. Most...

Lenne egy kérdésem. Most vásároltam egy hűtőszekrényt. Egy napik üzemelt is rendesen azután meg elkezdte azt csinálni, hogy amikor bekapcsol pár másodpercig megyen a kompresszor és kikapcsol. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Azután meg kattog a hőkioldó háromszor négyszer,elindul megyen rendesen,de amikor kikapcsol és újra bekapcsol,ugyanezt csinálja.Mit gondoltok mi lehet a baja?Okozhatja az,hogy ahol van nincs még 10 fok se? Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 10. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ha nincs 10 fok sem,hogy nem tudja a gép mit is csináljon.Belül kb 5 fok.

Nézd meg a gép tábláján milyen osztályba van sorolva,és a linken láthatod az üzemeltetési hőfokokat.


[link]

2012. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem és N es kategória. Előfordulhat hogy ezért nem megy? De ha elindul akkor miért kapcsol ki a hőkioldó ezt nem értem.
2012. dec. 10. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki normális hőmérsékleti körülmények között üzemeltetni. Nem viccből írta rá a gyártó, hogy "N"-es klímaosztály. Egyébként szerintem mennie kéne, de amíg nem próbálod ki normális hőmérsékletbe, hogy megy e, addig nincs értelme javíttatni, cseréltetni, mert lehet a következő is így működne.
2012. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alacsony hőmérséklet mellett nem működnek az új hűtők, vidd be melegebb helyre és ott próbáld ki !
2012. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta. Isminél is bevitette a szerelő melegebb helyiségbe és működött.:))
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevittem meleg helyre és ugyanazt csinálja. De ezt nemértem hogy ha bedugom és elindul a kompresszor akkor miért áll le?
2012. dec. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!