Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 80L-es villanybojleretek...

80L-es villanybojleretek mennyit fogyaszt egy nap vagy egy hónapban?

Figyelt kérdés
Nálunk napi 4-5 kwatt-ot, de alig használunk melegvizet. Csak Én sokallom???
2012. dec. 11. 19:47
 1/6 anonim válasza:
Anyámnál havi 250 kWh körül van, ami ugye 8 felett van naponta. Lehet, hogy északi áram, de akkor is sok, és ugyan az a 80 literes boiler. Szerintem nem sok, de ahhoz képest, hogy pusztul a föld, ahhoz képest nagyon sok sajnos.
2012. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha kevés vizet használtok, lehet jobban jártok egy átfolyós vízmelegítővel.
2012. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy a miénk sok. 250kWatt az rengeteg!!! Anyukáméknál 3 kWatt körül van, és mi sem használunk több melegvizet.
2012. dec. 12. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nyáron 3kWh körül, éjszakairól, télen meg nem fogyaszt, mert vegyes üzemű, ilyenkor ez látja el a fűtést és a meleg vizet is, fatüzeléssel. Persze ez nem mindenhol opció, de a 4-5 kWh soknak tűnik.
2012. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó. Nem tudom miért olyan sok. Lehet, hogy "gagyi"-t vásároltunk. Anyukáméknál nagyon régi Hajdu bojler van.
2012. dec. 14. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács. Nem muszáj a legnagyobb fokozaton tartani a bojlert. A tűzforró víz fenntartására, még ha nem is használunk vizet, jóval több áram kell, mintha középfokozaton lenne.
2012. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!