Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mik a tapasztalatok a Fagor...

Mik a tapasztalatok a Fagor és az Indesit márkájú mosógépekről?

Figyelt kérdés
Új mosógépet kellene vásárolnom, és érdekelne, ki hogy tapasztalta, mennyi ideig bírják ezek a márkák. Érdemes őket megvenni, vagy maradjak a Whirlpoolnál?

2012. dec. 16. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
én csak ezt a 2 márkát venném. a whirpoolnál 40x tartósabbak
2012. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi most cseréltünk le egy felültöltős Indesit mosógépet, szétrohadt a külseje és a teteje is. Többet nem vennék ilyet. Most vettünk helyette egy gorenje mosógépet 80eFt-ért+10eFt-ért kötöttünk rá garancia kibővítést ami azt jelenti, hogy 5 évig teljes alkatrész gari a csapágyakra és szilentekre is. Ingyenes kiszállással és munkadíjjal. Továbbá ha sok a gond a géppel akkor a vásárlási összeg 20%-t kifizetjük és kapunk egy új gépet. Továbbá a hűtőink és a tűzhely is gorenje. Nálunk más nem jöhet szóba.
2012. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két indesit gépemnek is elromlott a vezérlőpanelje a garancia lejárta után szinte rögtön. Szerintem tartós elektronikát nem tudnak gyártani.
2012. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FAGOR 2FET-86 felültöltős - Nekünk most 7 és fél éves, 6 és fél évesen kellett szénkefét cserélni, addig semmi hibája nem volt! Most a vízfuvókát mozgató huzal vízkövesedett, ezáltal nem ment ki az öblítő, 2 perces munkával orvosoltam házilag! Ez semmi! Esetleg csapágyas lesz majd a szíjtácsa felőli oldalon kattogást lehet hallani, de ez nem biztos! Nagyon tudom ezt a márkát ajánlani! A Facebook-on is írogattam egyszer, kiderült, hogy több haveromnak is ilyen márkájú mosógépe van, csak dicsérni tudták , sokat bírtak-nak! Aszerelő viszont az Indesit-re azt mondta, hogy a HIBALISTÁK ÉLLOVASA! Azt semmikép sem szabad megvenni, túl drága ahhoz!
2012. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül Zanussit sikerült venni, reméljük, ez is állni fogja a próbát.
2012. dec. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!