Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kerékpáron lévő villogó,...

A kerékpáron lévő villogó, hogy fogyaszt több energiát? Ha villog vagy ha folyamatosan világít?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a dinamó híve vagyok.
2012. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szobádban mikor több az áram számla ha folyamatosan égeted a villanyt vagy ha néha lekapcsolod ?


Szóval folyamatos a válasz de ez rá is van írva a dobozára általában.

2012. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Melyikhez kell több festék?

A szaggatott vonalhoz vagy a folyamatoshoz?

2012. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az előzőekkel vitatkoznék, mert van alapja a kérdésnek. Viszont ilyen fényforrásnál ez elhanyagolható. Viszont nagy fogyasztóknál már nem mindegy a dolog,mivel az induló áram többszöröse a működés közben felvettnek. Innen következik,ha túl gyorsan kapcsolgatod a fogyasztót,akkor ez a többlet számottevővé válhat .
2012. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnézést , kicsit sok lett a viszont:)
2012. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:

Viszont a hatályos jogszabályok szerint csak a folyamatos fényt adó lámpa használata szabályos.

A villogó fény ráadásul zavaró is a közlekedés többi résztvevője számára.


Aki annyira fillérb.szó, hogy sajnál heti/havi 100 Ft-ért elemet venni, annak küldök karácsonyra...

2012. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha megadom a címem akkor küldesz nekem?:D csak sajna nem 100ft hanem 500 és 2 kell bele :/ ami már 1000ft
2012. dec. 21. 12:12
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:

Jó lesz abba a 100 Ft-os is.


Egyébként bármelyik aluljáróban 5 perc alatt össze lehet kéregetni.

2012. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Golan te még életedbe nem láttál 100ft os elemet az kábé két napig bírja egy teszkós villogóba , de egy mars 4,0 ba lehet hogy el sem indul a fény.

Amúgy a jogszabály hát hát ezt már megint valami íróasztal mögött élő találhatta ki , a bicajosok 80% a olyan csóró proli hogy nem engedhet meg magának 3000ft os ultrabrutál lézeres villogókat csak ilyen gagyi karácsonyfa ledeket pirosból azt a 20mA ost , na az jó ha villog mert akkor esetleg észre veszi az autós.

KÉrdező ha már annyira világítani akarsz és ingyen akkor ragassz piros fényvisszaverő matricát a nyeregcsőre ,dekorboltban vágatsz méretre és máshova is ragassz, én így látszom ,gyakorlatilag a matricám folyamatos vörös fénye ami az autó reflektorából jön elnyomja a cateye 2000ft os piros villogóm folyamatos fényét, ugyan az a cucc mint a kresz táblákon van, és ingyen világítassz. Elölre meg fehér csíkot a kormánycsapágyra ,az is brutálisan világít le van tesztelve.

2012. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!