Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani valamit az LG optimus L7 telefonról?

Figyelt kérdés
Megérii ilyet venni? Mit tud?? Mennyire megbízható?? Ha estleg nem jó akkor tudna valaki mondani egy 35000-45000FT közötti árban érintőképernyős jó telefont?? Samsung, xperia vagy LG valamilyen másik??

2013. jan. 12. 13:09
 1/6 anonim válasza:
az Adatai: [link] vagy pedig nézd meg ezt a videót http://www.youtube.com/watch?v=Rh3eZLokDD0 és kommentekben nézegesd hogy mikiet írnak róla, remélem tudtam segíteni! :)
2013. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mondjuk az android rendszere elég régi,ha játékokat szeretnél rá letölteni akkor nem a legjobb, mert csak az egyszerűbbeket viszi
2013. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ja bocsi ez nem az a telefon amit legutóbb linkeltem
2013. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha köszi!! Igazából főleg youtube vagy facebook amit szeretnék hogy menjen.. De esetleg tudsz mondani valami másikat ilyen feltételekkel?? Max 50e-ig.
2013. jan. 15. 17:54
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy ami még tetszik az az LG p970.
2013. jan. 15. 17:58
 6/6 anonim válasza:
[link] Szerintem elég jó kis telefon,mert osztálytársamnak ilyen van és hibátlanul működik.30 ezer forint körül lehet
2013. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!