Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Baj a túl sok víz a hűtőben?

Baj a túl sok víz a hűtőben?

Figyelt kérdés
Előre leszegezem, csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi! Egy régi LEHEL gyártmányú hűtőtől van szó, természetesen mikor nem hűt, csepeg szegényke, ez rendben is van ugyanis alul a lyukon kicsepeg a viz a neki kitalált kis tárolóba, ami ugyebár a morot tetején van! A hűtőt sokszor takaritottam ki teljesen, mégis okádja magábol a vizet, egy háztartásigépszerelő ismerősöm mondta, hogy mikor a tartályka alul megtelne, arra nincs lehetőség, mert a viz belőle addigra elpárolog a hűtőgép motorja által termelt hőtől! De szinte mindig majdnem tele van, mi lesz ha egyszer kifolyik mert annyira megtelik? Nemhiszem, hogy ha ráfolyik az elektromos motorra, az jó lenne!

2013. jan. 22. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit stresszeled magad olyannal ami a sok év alatt meg se történt? Minek azt a tartályt egyáltalán nézegetni. Az emberek többsége nem is tudja,hogy létezik olyan.
2013. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy gond lenne. Még ha rá is folyik a motorra, az elég jól szigetelve van. Megteheted, hogy egy ronggyal vagy szivaccsal kiszeded a vizet, de nem muszáj.
2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól folyik ki a víz hogy nyitogatod a hűtő ajtaját megnézni hogy mitől folyik a víz.

Bemegy a párás levegő, a hideg felületen lecsapódik, kifolyik a tálkába.

Akkor sincs semmi ha megtelik.

Ez minden hűtőgépen így van.

Ha nem nyitogatod gyakran, akkor kevesebb kondenz gyűlik majd össze.

2013. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sincs semmi gond ha kifolyik a tálcából a víz.Kicsit mérsékelni kellene az ajtó nyitások számát.
2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!