Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért csinálja ezt a mosógépem?

Kovács Patrik kérdése:

Miért csinálja ezt a mosógépem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy a mosógépemben miért száll el a fűtőszál olyan 2-3 havonta?Túl nem tömöm és mégis nagy füst van és kinyitom akkor büdös égett szag jön ki belőle és füst utána meg már nem is fűt.Szóval 2-3 havonta fűtőszálat veszek 5.000 Ft-ért.2050 wattos van benne a gyári oldalon 1950 wattosat hirdetnek hozzá,ez befolyásolhatja?a gép típusa Elin wm 25 e.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 22. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosógépszerelő látta már?
2013. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látta mert ő szerzi be "olcsón" a fűtőszálat.Az"olcsó

" alatt az 5.000ft-ot értem.És nem szólt semmit csak hogy akkor következő fűtőszál jön.

2013. jan. 22. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de nem lehet, hogy a vezérléssel van valami baj? Úgy értem , hogy esetleg van olyan folyamat, amikor nincs a mosógépben víz, pl szivattyúzás után, és mégis fűt a fűtőszál, és ettől megy tönkre? Vagy túl hamar kezd fűteni a mosás elején, amikor még nincs benne víz?
2013. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, a szerelőt, mert én is arra tippelek, mint #3-as is leírt. Csak nem gyártanak olyan rossz minőségű fűtőszálát, hogy 2-3 havonta kelljen cserélni, illetve csak nem vagy olyan peches, hogy a sok ezer darab közül, mindig a hibásat kapod.
2013. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fűteni akkor kezd mikor már 10 perce víz van a gépben és mikor elkezdi fűteni a vizet akkor telik meg füsttel a dob és nem fűt.
2013. jan. 23. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt csak fogyasztásmérővel tudod ellenőrizni, hogy mikor kezdi el fűteni a vizet.Pl amikor már 1800W körül van a fogyasztás. Nem hiszem, hogy csak 10 perc után kezdené el a fűtést. A ruhák bevizezése az új LG gépemnél 2-3 perc alatt megvan. Oké, ez már modernebb gép. De a régi Whirlpool is végzett a benedvesítéssel kb. 5-6 perc alatt, szóval a 10 perc nagyon soknak tűnik. Ez biztos? Fogyasztásmérővel nézted?


Ez lehet hülyeség, de ha a fűtőszálat ellepi a víz, akkor hogyan lehet füst a dobban? A víz elvileg nem engedi felforrósodni és "füstölni hagyni", nem?

2013. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem tíz perc hanem 5 de 10 perc után érezhető egy kis langyosság az üvegen.én laikus vagyok szóval nem tudom de a füst az a dob tetejéből kezd el ömleni mikor kinyitom az ajtót mert már akkor kinyitom mikor megy a mosás és látom hogy nem látok be a dobba.
2013. jan. 24. 17:37
 8/10 Bálint Istvan52 ***** válasza:

Kedves Patrik ! Talán szivatni akartad a hozzászólókat ?,

hiszen az elöl "üveges" gépeket nem lehet kinyitni múködés közben, valamint ha víz van benne, előbb megy le a kismegszakító minthogy füstölne ! üdv : bi

2013. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szivatni akartam! kinyithato ha aramtalanitod akkor kinyitja egy kis ido mulva a zar es siman ki tudod nyitni mert energiaatakarekos es a viz sem folyik ki!!! Es nem az egesz gep kezzd el fustolni hanem csak a dob belseje!!!
2013. febr. 1. 22:13
 10/10 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Bálint István válaszára.A kismegszakítót nem minden esetbe vágja le.Nálunk például nem vágta le,ott megállt a gép és hibakódot írt ki.
2013. márc. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!