Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem tudok dönteni, mert adott...

Nem tudok dönteni, mert adott egy Indukciós hordozható 2-es főzőlap és egy komplett 4-es kerámia lapos tűzhely. Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

De van egy nem olyan régi elektromos tűzhely ami főzőlapos de nem indukciós és nem kerámiás persze de nem az az ős régi azért. Ha mondjuk a hordozható indukciós lenne a választás, akkor a régi maradna a sütő miatt persze.

Ezek között gondolkozok most:

[link]


[link]


2013. jan. 25. 00:20
 1/2 Bálint Istvan52 ***** válasza:
49%

a régi típusúaknak nagy a hőtehetetlensége,irdatlan fogyasztás / elérheti a 10 kw/órát /- nem használnám

üdv : bi

2013. jan. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi most vettünk a praktikerből egy 2-es 3400W-os indukciós főzőlapot 20.000ft-ért. szerintem teljesen rendben van, egy picit zajos, de engem nem zavar.

és Bosch beépíthető sütőt 55.000-ért. erről még nem tudok nyilatkozni, de sokan dicsérték már.

Szerintem is mindenképp vmi korszerű cuccot vegyél, mert a régebbi tipusuak zabálják az áramot.

2013. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!