Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Clatronic espuccino vízkőtelei...

Clatronic espuccino vízkőteleintése hogy kel?

Figyelt kérdés

Van egy clatronic espuccino kav 2936 típusú kávégépem amit vízkőteleniteni kéne de nincs magyar használati utasításom csak angol azt viszont nem értem ha valaki tudja hogy kel kérem ossza meg velem

válaszokat előre is köszönöm



2013. jan. 27. 08:32
 1/6 Kunci77 válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha bő ecetes vízzel feltöltöd a tartályt és azt lefőzöd rajta mintha kávét készítenél (kávét ne tegyél bele). Ezt kis idő múlva akár meg is ismételheted aztán sima vízzel is megcsinálod ugyanezt, hogy ne maradjon benne az ecetes "íz". 1-1 művelet között azért hagyd hűlni a masinát legalább 10 percig.
2013. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne túl bő ecetes vízzel főzd át.
2013. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez egy darálós kávégép és azt halottam hogy van egy program amivel ki lehet vízkőteleniteni és a szervizben azt mondták hogy nem tesz jót neki az ecet de ha így is lehet akor megcsinálom
2013. febr. 3. 08:20
 4/6 Kunci77 válasza:
Szvsz. semmi baja nem lesz az ecetes víztől. De mit mondtak a szervizben akkor mégis hogyan, mivel vízkő mentesítsd?
2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is sikerült szeret tennem egy ilyen gépre, de egyáltalán nem tudom használni. Valaki ha tudna segíteni magyar használati utasítással, nagyon hálás lennék.
2013. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megvan még a gép
2013. jún. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!