Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan kávéfőzőgép érdekelne,...

Olyan kávéfőzőgép érdekelne, ami egyszemélyes adagot is készít és nem a fellegekben van az ára. Max.30 ezret tudok rászánni. Milyen márkát ismertek és vált be, ami nekem megfelelő paraméterű?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem sima egyszerű, négyszemélyes presszókávéfőzőm van, olyan 8000ft körül volt az ára mert akciós volt. Ha otthonra kell, akkor szerintem ez is tökéletes neked. A pontos típusát nem tudom megmondani sajnos. Elvileg ez se készít 1 személyre, de ha nagyon csak egyet akarok inni (ritka az ilyen :)), akkor fele annyit rakok bele mind vízből, mind pedig kávéból. :)
2009. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Krups-ot már kapsz ennyiért, tud egy személyre is kávét főzni. Igazi presszókávét főz.
2009. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fontos igen, hogy egyszemélyeset főzzön, mert 95 százalékban csak én iszok. Pazarlás lenne többet mindig lefőzni. Fontos az is, hogy finomat adjon :).

Ez a Krups őröltből vagy szemesből főzi? Nem ismerem egyáltalán. Rákerestem, de nem írta.

2009. szept. 2. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Philips Senseo? múltkor láttam egy hipermarketben, hogy van rajta olyan gomb is hogy csak egyet főz. az ára kb. 15-20 ezer
2009. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Simán otthonra kell? Ha elég, hogy őröltből főz, akkor meglesem neked majd ha kimegyek a kertbe (ott van ugyanis a kávéfőzőm), hogy nekem milyen van és megmondom :) Azzal én szoktam egyszemélyes kávét főzni, lévén, hogy itt is csak én iszok :) Bár én sokszor kettőt egyszerre :) Szóval ha gondolod majd megmondom :) Nem drága, 10ezer alatt volt, de már 1 éve használom és semmi baja :)
2009. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Krups-os vagyok :-)

Az alap Krups kávéfőző, ami van 25-30 ezer körül, az őröltből főz, de lehet beletenni kávépatront is (nem kávépárnát, mint a Senseo-ba). A komolyabbak tudnak szemesből is főzni, de azt nem kapsz ennyiért.

2009. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!