Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért válik fehér foltossá az...

Miért válik fehér foltossá az edény mosogatógépben való mosás után?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja van új mosogatógépünk, eleinte gyönyörűek voltak az edények, poharaink ragyogtak, szépen mosogatott. Ugyanazt a tablettát használjuk, mint előtte (a jobbik minőség!), a só is pótolva van, a szűrőt is kitakarítottuk, de mind hiába, akár rövid, akár hosszú programot választok, mindig fehér cseppfoltos marad az edény, a poharak nagyon csúnyák, szinte átlátszatlan, az evőeszközök is megmattultak... :( Valaki tud valami bevált, jó praktikát, tanácsot?
2013. jan. 31. 09:39
 1/3 anonim válasza:
öblítőszert is kell használni, én akkor is használok, ha 3 in 1 tablettát veszek.
2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A víz keménységének megfelelően lehet állítani a só és öblítő adagolását, állítsd a legmagasabbra. Egy praktikát tudok ajánlani: én mindig teszek a gépbe citromot. ( a kinyomott félcitromot beleteszem az evőeszköz kosárba, nálunk sok képződik). Cseppmentesen, csillogóra száradnak az edények és illatos is a gép.Még ami eszembe jutott: a spriccelőkart nézd meg, nem rakodott e bele ételmaradék, nincs e eldugulva a kis nyílásuk?
2013. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Korábban is volt mosogatógéped? Mert azt mondják, hogy az mattul így be, amelyik géppel nem mosogatható.(Én csak laikus vagyok, nem értek hozzá)
2013. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!