Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhely sütője csak akkor...

Gáztűzhely sütője csak akkor ég, ha nyomom a gombot. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van már ilyen kérdés, de ez egy kicsit más jellegű. A fenti probléma egy kb. 2 éves Orion (szikráztatós) gáztűzhelynél jelentkezik, aminek gázos a sütője. Az a baj, hogy a probléma már akkor is jelentkezett, amikor új volt. Szóval bekapcsolom a sütőt, ég is, de csak addig, amíg nyomom a gombját. Mit lehetne csinálni, hogy ne kelljen túl sokáig nyomni és mi lehet az oka? Mint már írtam, a probléma már akkor is jelentkezett, amikor új volt. A kitámasztásos dolgot nem ajánlják.

2013. febr. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Termomágnest kell cserélni, pontosan nem tudom hogy az Orionba milyen való. Így néz ki [link]
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt közvetlenül a gomb mögé kell tenni?
2013. febr. 3. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit nyomsz az egy ehhez hasonló gázcsap [link] ebben van benne.
2013. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a zöld kezek. Amúgy ezt házilag meg lehetne oldani vagy mindenképpen szerelő kell?
2013. febr. 3. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani de ha még nem láttál ilyet jobb ha szerelő csinálja. Megnézed hogy csinálja, és ha legközelebb elromlik magad is megtudod csinálni.
2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább szerelő...
2013. febr. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!