Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kombinált tűzhelyet...

Licu kérdése:

Milyen kombinált tűzhelyet vegyek 100 eFt körüli értékben?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete olvasom az összes fórumot a témában, olvasom végig az összes fellelhető tűzhelyet, de annyira vegyesek a vélemények, hogy egyelőre nehéz döntenem. 60 cm széleset szeretnék, mert a mostanim 50 centi és két nagy fazék nem fér el egymás mellett, de tartok tőle, hogy a sütőben nem-e sokkal tovább kell majd sütni a nagy méret miatt. Gorenje vagy Amica típusokat néztem, esetleg szóba jöhetne Elektrolux. Néztem siemens-t és Bosch-t is, de nem tudom jobbak-e a többinél valóban + 20-25 eFt-tal.

2013. febr. 3. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én így voltam tavalyelőtt novemberben...

Igaz,"hagyományos"szélességűt kerestem...kombit,programórásat.

Én már minden háztartási géppel úgy vagyok,úgy választok,hogy az olcsóbbak épp,hogy túlélik a garanciális időt,de a drágák sem bírják,max egy évtizedig.

Én Elektrolux-ot vettem,a Bosch,a Siemens sokkal drágább,valamint egy elromlott csap fele áru,és-mivel itt gyártják,biztosabban,és rövidebb idő alatt lesz alkatrész hozzá.

A Gorenje már nem a régi,+majd'10 literrel kisebb a sütője,és sok gond volt a programóráival az utóbbi években(nem csak a tűzhelyeknél).

Amica-t nem ismerem.

2013. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megírnád milyen típust vettél pontosan? Semmilyen gondod nem volt még vele? Milyen gyors a sütés-idő? Kicsit aggódom nem-e lesz túl lassú a gázhoz képest.
2013. febr. 4. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez:

[link]

2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondunk??? December elején volt egy éves! Beb...na.


Én falusi lányt vettem el anno,(25)náluk nem volt gáz,teljesen elektromos tűzhelyük volt.Ő csak azon tudott,eleinte "félt" a gáztól.

Mikor összekerültünk,jó pár évig volt gáztűzhelyünk,ráadásul csak PB-s.

Nehezen adtam be a derekam a kombira is(egyPelgrim pk424-s volt,13évig)-de megváltozott a véleményem. Soha többé nem kellene gáz-sütő. Lehet,sokan megköveznek,de abban sütni nem,-csak szárítani lehet szerintem. Rengeteget sütünk,a házi rétestől(mi gyúrjuk,nyújtjuk itthon) a kelt kalácsokig. Nekem "hétköznapi dolog" összedobni 10~12 tojásból egy piskótát,és már sütöm is.

A maiak már mindent tudnak,-sütnek alul,fölül,légkeverésesek,grilleznek,stb.

Nekünk újdonság volt a pizzasütő funkció.Az is jó,hasznos.

Sokkal egyszerűbb elektromosban sütni,ne félj tőle.


Viszont mi már a főzés részét nem vállalnánk be elektromossal,újra kellene tanulni főzni,+ egy csomó edénycsere is kellene.

2013. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lobbizok a programóra mellet is. Tudom,nagyobb a meghibásodás...de!

Sütsz-vegyünk csak egy piskótát(18perc),aminek 2~3 pec többlet már sok.

Ha épp jön a pstás,vagy kiszaladsz a kertbe,vagy elpletyized a szomszéddal az időt,gondjaid vannak,-elfelejted,stb..

-A hagyományos csörög egyet,és süt tovább.

-A programóra kikapcsolja a fűtést,igaz a sütő tartja a hőt,de nem szenesedik meg pár perc után a süti.

2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi a részletes infókat, nagyon tetszik a tűzhelyed, most végignéztem az Elektrolux-AEG oldalt, de egy darab 60 cm széles tűzhelyet sem találok, pedig nekem az 50 centis túl keskeny, nem fér el rajta egymás mellett két nagyobb fazék. A gorenjével eléggé elvetted a kedvem, mert ott találtam egy 60 cm széleset 100 eFt-rt, amivel talán a legjobban szemezgetek. Mindenképpen köszi a jó tanácsokat.
2013. febr. 5. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!