Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új LG mosógépről lenne 2...

Új LG mosógépről lenne 2 kérdésem. Hogy normális-e az alábbi 2 jelenség?

Figyelt kérdés

Nagyon jól mos meg minden, illatosak a ruhák, de 2 dolog lenne, ami nem hagy nyugodni. Nem tudom normális-e.

1. Az egyik, hogyha 800 fordulatra állítom a centrifugát, akkor a legvégén 4-5 percig centriz. Viszont, ha 1000-re, akkor meg 10 percen át megy. Miért? Pont, hogyha 1000-ren megy nem kéne, hogy 10 percen át tekerje azokat a ruhákat, néha már sajnálom őket, és 4-5 perc után nyomok egy Pause gombot.


2. Szintén centrivel kapcsolatos. Szóval ugye vannak olyan funkciók, amik egymást kizárják: ugye nem engedi kímélő programnál 1000-re tenni a centrit, vagy éppen 90 fokon mosni. Ez eddig oké. De, amit észrevettem, hogyha benyomom a Gyűrődésgátló gombot és az 1000-res centrit, akkor hiába 1000-ren van, csak 800-on centrifugálja ki. Én azt értem, hogyha úgy akarták volna a gépet, hogy a kettő zárja ki egymást. De engedi rátenni, mind a két LED világít: az 1000-res is és a Gyűrődésgátló gomb is, csak éppen 800-on centriz. Ha kinyomom a Gyűrődésgátlót, akkor simán kicentrizi 1000-ren. A gép is engedi amúgy benyomni mind a két funkciót, illetve semmit nem ír a használati erről, hogy a kettő kizárná egymást.

Ez normális, hogy nekem kellett észrevenni, hogy bizony ha bevan nyomva a Gyűrődésgátló, akkor bizony nem hajlandó 1000-ren centrizni?



#LG #centrifuga #gyűrődésgátló
2013. febr. 15. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
normális bár én nem szeretem az lg-t nekem invent motoros volt mikor elköltöztem máshova ott is hagytam
2013. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És mi miatt nem voltál vele megelégedve?

Nekünk előtte Whirlpool volt, ahhoz képest nagyon tetszik.

Jobban mos, jobban kiöblíti a mosószert, sokkal halkabb, sok mosóprogram. Szóval a Whirlpoolhoz képest nagyon bejön.

Annyi lenne az egyetlen kifogásom, hogy nagyon kevés ruha esetén a centri nehezen teszi egyensúlyba a ruhákat és 4-5 percet is szenved vele, mire nekiáll centrizni. Szóval pl. egy farmert nem nagyon tudna kicentrizni szerintem.

Illetve ha nagyon telipakolom, akkor szintén ez a helyzet.

De eddig még mindent kicentrizett, maximum nehezen állt neki. Ha félig-háromnegyedig van a dob, akkor nagyon szuperül hamar nekiáll. Ennyi az egyetlen kivetnivaló benne.

Neked mi volt a bajod vele?

2013. febr. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!