Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nekem egy Elektrolux ewb95205w...

Shymichael kérdése:

Nekem egy Elektrolux ewb95205w felültöltős mosógépem van az ha elindítom a programot egyet pörget a dobon és utána elkezdi kinyomni a vizet a szivattyú. Vizkőteleníteni akartam 20% os ecettel de igy semmi értelme ha egyböl kinyomja. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

#Elektrolux ewb95205w #vizkőtelenités
2013. febr. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosási programon? Mert nekem ugyanez volt a jelenség, szakszervíz megállapította hogy elszállt a vezérlőpanel ami 45000 ft bele így ment a bontóba a gép.
2013. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak a legelején csinálja de a mosás lemegy rendesen és jól mos ha jól tudom most fél éves és nincs semmi baja de igy nem lehet ecetet beletölteni hogy vizkötelenitsek ha egyböl kinyomja. Majd kiprobálom más programmal is hogy ugyanugy csinálja.
2013. febr. 21. 17:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Azaz igazság hogy nem is nagyon figyeltem a legelején hogy akkor is igy csinálta ,de mostanába vettem észre amikor gondolkoztam a vizkötelenitésen hogy ez igy nem fog menni.
2013. febr. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!