Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Eltűnt a hangerő szabályozó...

Daviid00 kérdése:

Eltűnt a hangerő szabályozó ikon a tálcáról (win7). Hogyan tudnám visszarakni? A rendszerikonok engedélyezése vagy letiltása részen a letiltás van kiírva és nem is engedi megnyitni, hogy módosíthassam.

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 16:44
 1/5 nax° válasza:
jobb klikk a talcara--tulajdonsagok--talca fulon az ertesitesi terulet resznel testreszabas--hangero--ikonok es ertesitesek megjelenitese.
2013. márc. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Niki1121 válasza:
Értem a kérdezőt (daviid00), és most nekem ugyan ez a problémám. Végigmentem ezen a "szamárlétrán" már, de nem engedi a módosítást: Vezérlőpult - tálca és Start menü - Értesítési terület ikonjai - Rendszerikonok engedélyezése vagy letiltása - a hngerő le van tiltva, és nem aktív az a gomb, nem engedi ezt az állapotot megváltoztatni.
2014. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
na nekem dettó ugyanez van, és jó lenne, ha valaki tudna megoldást találni rá...
2014. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeR54 válasza:
Ezen a címen egy korrekt leírás van erre a csacskaságnak a javításáról... nekem működött :-)
2014. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

No de milyen címen mert én azt most nem láttam, de teljesen ugyan ez a hiba :(

találtam egy videót is róla (elsőként a google azt adja ki) de leragadtam ott hogy explorer.exe, ugyanis nekem olyan nincs :( valaki tud valamit erről a helyzetről, akkor mégis mit csináljak?

Ez az a videó:

[link]

2016. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!