Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Azt hiszem enyhe elektromosság...

Azt hiszem enyhe elektromosságot kaptam Sencor vízmelegítőtől (részletek lent). Lehet gond?

Figyelt kérdés

A felülete vizes volt és így használtam. Miközben fogtam kb 10-15 mp-ig éreztem hogy a kisujjam mintha zsibbadna, és enyhén éreztem hogy hasonló érzés a könyökömig járt a kezemben (elég enyhe volt). 10-15 mp után észleltem h mivan és elvettem a kezem, mire az érzés abbamaradt. Bár érdekes hogy a kisujjamnál éreztem, pedig az egész kezemmel fogtam.


Fel voltam öltözve, gumipapucsvolt rajtam. 17/f vagyok. Szerintetek lehet gond? Üdv


2013. febr. 24. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ha gondolod beszélj a háziorvosoddal és ő beutal egy EKG vizsgálatra.
2013. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A talpazatán volt amikor fogtad? Egyébként nem tartom túl valószínűnek a konkrét áramütést, de ha kívülről fém, akkor előfordulhat hogy valami hiba van a védővezetővel. Biztos ami biztos menj el az orvoshoz, de egy szerelővel meg kellene nézetni a ház védővezetőjét is. Ha valóban megrázott, akkor csak ez lehetett, különben az első egytized másodpercében tudatosult volna, hogy ráz a vellany. Szóval én megnézetném a védővezetőt.
2013. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Műanyag a borítása. Nagyon köszönöm a válaszokat, üdv
2013. febr. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!