Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata mosógépeknek az alja...

Automata mosógépeknek az alja vagy a teteje a nehezebb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy nagydarab ürgével fogok több emelet lépcsőn felcipelni egy mosógépet a közeljövőben. Neki kb tök mindegy hogy hol fogja, de én girnyó vagyok, és nem akarom elejteni...


Szóval hol fogjam, hogy a könnyebbik felét ragadhassam meg? (teteje, alja, elöl hátul?)



2013. febr. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki a lépcsőn cipelve alul van, arra jut a több súly. Foghatod akárhol, ilyen szempontból mindegy, amúgy a marhanagy beton ellensúly a gép aljában szokott lenni.

(azt se felejtsd el, ha zakóztok, az alsóra borul rá a gép, meg kis szerencsével a felső ember is :P )

2013. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

áááá tényleg, a betontömb! Pedig erről már hallottam. Köszönöm! :))


Azt tudtam hogy az alul lévőre jut a több súly.Köszi,megy a pont

2013. febr. 27. 21:38
 3/4 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Viszont alul jobb rajtuk a fogás. Patthelyzet.
2013. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van esze a nagydarabnak, akkor még ha elul is lesz, de felemeli a gépet vízszintesre, akkor egyformán lesz nehéz. :-)

De amúgy mindenképp úgy jártok jobban, ha ő van alul. Ráborítani úgyse tudod, ha elejted max a gép törik össze. Ha ő van fönt és te lent és ejted, akkor mindketten borultok a géppel együtt és neked annyi.

2013. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!