Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok ajánlani olyan mosógépe...

Tudtok ajánlani olyan mosógépet, amin van féladag és gyorsmosás funkció is?

Figyelt kérdés
Most állt le a 4 éves Samsung mosógépem, égett szaga van, valószínűleg újat kell venni. Whirlpool mosógépet nem szeretnék, néztem a mosási időket és nem szimpatikus, hogy két órán át megy egy mosás. Napi 2-3 adagot mosok, erre nincs időm. Köszi az ötleteket előre is.

#mosógép #gyorsmosás #féladag
2013. márc. 6. 10:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 6 vagy 7 kg ruhatöltet kapacitású gépet szeretnék. :D
2013. márc. 6. 10:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem LG gépem van, elégedett vagyok vele.

Fél adagos mosás kimondottan egyik mai gépen sincs már szerintem, mivel a gép a vízszintet érzékeli, kevesebb ruha kevesebb vizet szív magába, tehát rövidebb felmelegítési idő stb... Tehát ezáltal rövidebb lesz a program. Illetve az LG gépekben van töltetérzékelő.


Visszatérve az LG gépemre:

Inverter Direct Drive motor, nagyon csendes. Penészedni nem penészedik 2 év után sem ( a Whirlpool gépem 2 hónap után kezdett penészedni!!!)

Jók a programok benne, nem annyira energiatakarékos a vízzel, mint a nővérem Samsungja, de cserébe jobban is mos, és sokkal jobban kiöblít. A ruhák jobb illatúak. Persze ez is "A" energiaosztály.

Van benne 30 perces program is. Ezt én csak előmosásnak szoktam használni amúgy.

A programok:

Pamut gyors: 1óra 10 perc körül

Műszál: 1óra 20 perc

Pamut: 1óra 50 perc ha jól emlékszem.

Persze mindegyikhez belehet nyomni "Intenzív" gombot, az meghosszabbítja a programokat.


A legtöbb program 1 óra 10perc és 1 óra 25 perc környékén mozog.

Szerintem ezek normális mosási idők.

Most elkell mennem itthonról, de ha valami kérdésed van, vagy megnézed és szimpatikusak ezek a gépek, akkor éjfél körül tudok rá válaszolni.

2013. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagy segítség lenne ha megírnád a géped típusszámát, de nem sos. Hétvégéig biztos nem veszünk másikat. Holnap jön egy szerelő, megnézi a gépem. Köszi előre is.
2013. márc. 6. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A gépünk már majdnem 2 éves, típusa: F1056ND.

[link]

Már nem lehet kapni.


A mostani megfelelője ez:

LG F1292ND

Csak annyi a különbség, hogy az enyémnek 1000 a centrije, ennek pedig 1200. De amúgy teljesen ugyanaz a két gép, a programok is teljesen egyeznek...

2013. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs a késői válaszért, egész nap dolgoztam. Köszönöm még egyszer a segítséget, ment a zöld kéz. :D
2013. márc. 7. 18:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Vennünk kellett egy új gépet, LG lett, majdnem olyan, mint amit írtál. Köszi még egyszer, szuper a gép.
2013. márc. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!