Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha egy 90 fokos programot...

Ha egy 90 fokos programot elindítok a mosógépen, akkor miért hideg víz jön ki a kivezetőcsövén?

Figyelt kérdés

Valaki hozzáértő legyen szíves elmondani ezt nekem!

Természetesen ez érvényes a 40, 60, stb fokos programoknál is. Szóval hogy hűl le ilyen hamar?


2013. márc. 8. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami baja lehet a mosógépnek. Mosási ciklus után meleg víznek kellene folynia, öblítésnél folyik hideg víz.
2013. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előírás, hogy hozzá kell még adnia hidegvizet, hogy ne forrázzon le kiengedéskor.
2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baja nem lehet a gépnek, ugyanis amíg nem éri el a beállított hőmérsékletet, a termosztát nem engedi továbblépni a programot a fűtési szakasz utánra. Azért javaslok valamit. ha fellültöltős a géped, a mosási szakaszban állítsd meg, húzd ki a villásdugót az aljzatból(!) nyisd ki, és nézd meg a kezeddel, hogy meleg-e a dob. Ha előltöltős, akkor talán érzed az ablakhoz érintve a kezed, hogy meleg, de amikor fűteni kell, észre veheted a fogyasztásmérő órán mindkét töltésí típusnál, hogy gyorsabban forog, feltéve hogy nincs más nagy fogyasztó kapcsolva az adott órára. (Mikró, hősugárzó, sütő, stb.
2013. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, szerencsére éppen tegnap jöttem rá, hogy melegít a gép normálisan, mert végre éreztem az üvegablakán a meleget. Még csak most kezdtem el használni ezt a mosógépet. Megnyugodtam, hogy nincs baja a gépnek.

Még egyszer köszi a válaszokat! :)

2013. márc. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!