Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy vegyünk mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Már próbáltam meggyőzni, de ilyeneket mondott nekem: "El vagy te már nagyon lustulva! Nem veszünk!"

2013. márc. 19. 17:40
 1/9 anonim válasza:
72%
szexelj vele
2013. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fúróferkó ***** válasza:
45%
Belevaló csávó a férjed.Egy napi kajánál hányan ültök asztalhoz?Ha ketten, esetleg négyen, akkor is egy felesleges rongyrázásra való újabb kütyü a konyhában.
2013. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
mosogasson ő, mond meg neki. :)
2013. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd ott a mosogatnivalót. Tudom, nehéz lesz, de kitartás!
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem vett volna feleségül, akkor lehet hogy vett volna. Most már minek......:)
2013. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert látja hogy nem csak annyi hogy megveszed és beb@szod a sarokba hogy mosogasson! Kell hozzá 1 kis víz,szennyvíz elvezetés,némi villany.(nem hinném hogy mindezt már előre kiépítettétek volna)
2013. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Panaszkodj a mosogatószerre, hogy állandóan kieszi ma kezedet, viszket, meg fáj is, stb. Tul.képpen hányan lennétek rá? Mármint hánytagú a család?
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Segít? Mennyi mosogatnivaló van? Talán tényleg ha láthatóan keményen melózol, mégis marad mosatlan, talán rábeszélhető. Mondjuk tényleg, ha nincs hely, pénz, kiépíthetőség, nehéz dolog.


Nekünk van, párom felújításkor építtetett be egyet, de elég pici, csak kistányérok és poharak férnek bele, szóval mindenképpen mosogatni kell. Meg ugye előtte a nagyon koszosakat elöblíteni, majd rendezgetni, hogy minden jó legyen..

2x használtam, a kettőnk koszát inkább elmosom.

2013. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A mi mosogatógépünk 12 l vizet használ egy mosogatáshoz.

Mi egy többfogásos menü után ennek a többszörösèt. Mivel szeretünk főzni, mosogatni pedig kevésbé:), nem kellett sok számolgatás hozzá, h kijöjjön, mi éri meg jobban.

Ha figyeljük az akciós tablettákat is a géphez, akkor pláne jól jön ki.

2013. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!