Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kisgyermekes Anyukák, szerinte...

Kisgyermekes Anyukák, szerintetek mennyire fontos a gyermekzár pl. mosogatógépen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Miénket ki sem lehet nyitni működés közben.

Álló helyzetben is gyerek a talpán aki kinyitja.

2013. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet: a hétéves unokám sem tudta kinyitni.
2013. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ott fontos, ahol sérülés léphet fel, és agyerek eléri a zárat, pl. a vegyszeres szekrénynél, gyógyszeres szekrénynél. Máshol legfeljebb kellemetlen, és odafigyelés kérdése. Nálunk nincs, mert nem váltak be, inkább magasabbra pakolom, amit nem akarom, hogy elérjenek.
2013. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Polka78 válasza:

Nálunk van gyerekzár. Ez azért is jó, mert az ajtót ugyan semmiképp sem tudja kinyitni, ha működik, de a gombokat imádja nyomogatni rajta.

Volt már, hogy elfelejtettem bekapcsolni a gyerekzárat és teli vízzel kikapcsolta a program indítása után 10 perccel. Csak ajánlani tudom.

2013. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam egyik gyerekemnél sem volt gyerekzár semmin. Egyszerűen odafigyeltem, hogy mit akar és ha elégszer mondod neki h nem szabad akkor megtanulja. A kisebbik fiam mindig a gáztűzhelyet akarta babrálni, megmutattam neki h az forró és azóta nem nyúl hozzá. Nagyon értelmesek, és csak a kiváncsiság hajtja őket. Ha tudják, hogy miért nem szabad valamit piszkálni akkor már nem is érdekli őket.
2013. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nem kicsik a gyerekeim, de azért szólnék hozzá, mert nekünk egy Aristonunk van és a 12 éves lányom is alg bírja kinyitni. Sztem attól függ hogyan tudod álló helyzetben nyitni. Ha viszont a gyerekzár a gombok nyopmkodása ellen is "véd" akkor érdemes elgondolkodni rajta....
2013. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A mosógépen a gyerekzár igazából azért jó, mert menet közben a gombok nyomkodását "hatástalanítja", tehát ha be van kapcsolva rajta, akkor csak a ki-bekapcsoló gombot lehet megnyomni. Viszont ha visszakapcsolom, akkor ugyanonnan folytatja a mosást a gép, ahol abbahagyta. Úgyhogy nagyonis hasznos, én mindig használom 1 éves lánykám mellett.

Viszont tény, hogy nem létfontosságú, az ember leszoktathatja a nyomkodásról a gyerkőcöt, bezárhatja a fürdőszoba ajtót, stb...

De azért szerintem ez így jóval egyszerűbb, nyomkodhatja, mégsem okoz vele gondot...


Ezen kívül egyedül a vegyszeres szekrényen van gyerekzár nálunk..

2013. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!