Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Panellakásba lyukakat (4-5...

Árpó kérdése:

Panellakásba lyukakat (4-5 cm-es ill. , vastagabb falba) fúrni ez a fajta ütvefúró elég erős?

Figyelt kérdés
Ezt néztem: [link]
2013. ápr. 21. 12:54
 1/9 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
Ez bőőven megteszii a bosch egy megbízható márka :)
2013. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eNerdzsy ***** válasza:
Elég erős, de emellett a jó minőségű fúrószár is fontos.
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:

igen 100%-ban igaza van az előttem szólónak,hogy kell a jó minőségű fúrószár!

Ne olyat vegyél ami 300ft. vegyél drágábbat 3000-körül olyat tudsz venni ami nagyon nagyon sokáig segíti a munkád !

2013. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt találtam még ami jó árban van csak jelenleg nem tudják szállítani: [link] és azt kérdezném még, hogy fúrófejből milyet (fajta, márka) érdemes venni?
2013. ápr. 21. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak bosch, Makita, és Hilti gépeket ajánlok.

Panelt a hiltivel fúrom,mert az nagyobb mint a bosch,de....

Panleban fel kell készülni a vasalatokra.

Fúrószár márkát sajnos nem tudom, db-ra veszem, van amelyik több ezer forint, bár sokat dolgozik,

2013. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vagyont költeni a gépre, akkor javaslom neked a Gerex márkát. Nekem már 10 éve megvan, és semmi baja, pedig ipari méretekben használom a foglalkozásom során. A Bosc meg nem olyan jó. Ha minőségit veszel az egy vagyon, a 10-20 ezresek meg gyenge minőségüek. Sok Flexet dobtam már ki, mert pár évnél nem bírtak többet.
2013. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig gondolkodom :D most ez a kettő van játékban mivel úgy vagyok vele hogy ezt csak egyszer kell megvennem :D szóval a kettő közül melyiket ajánlanátok: 1.: [link] vagy [link]
2013. ápr. 28. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak otthonra kell, vagy dolgozni is fogsz vele?

Nekem egy 12 ezer forintos gerx van, az első tíz éves volt, amikor ellopták, most van egy két éves. Ipari méretekben használom a munkámhoz.

2013. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a Gerexre esküszöm. Szerintem egy életet kiszolgál.
2013. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!