Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bernina Bernette vélemények?

Bernina Bernette vélemények?

Figyelt kérdés
Típust nem írok, általában mik a tapasztalatok ezzel a márkával.

2013. máj. 3. 11:17
 1/2 anonim válasza:
Nekem bernette e92c-m van, patchwork-özésre használom, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Sok funkciója van és fémek az alkatrészei, ami fontos. Szinte minden hölgynek bernina-ja van a tanfolyamon és senki sem panaszkodik rá. A többi márkával viszont szenvednek. Remélem tudtam segíteni!
2013. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BwanaMze válasza:
100%
Bírja a napi használatot. Sok meglepetésre nem kell vele számítani ha porcelánt vagy acéllemezt nem akarsz varrni és használattól függő rendszerességgel kitakarítod, leápolod. Sok nagy név az öntéssel előállítható utómegmunkálást nem igénylő műanyag alkatrészekkel bukta el a megbízhatóságát. A Bernina fémet használ ami megdrágítja az előállítást de stabil és megbízható minőséget produkál. Többet tesznek a gépbe a vételárból mint a többiek tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!