Elektromos seprű?

Figyelt kérdés
Anyukámnak hamarosan szülinapja lesz és mondta ,hogy régóta szeretne egy elektromos seprűt.Utánanéztem ,de nem tudom melyiket érdemes megvenni ami nem romlik el egy használat után...Hallottam olyanról ,hogy swivel sweeper (azthiszem teleshopos) megvenném csak nem tudom ,hogy jó-e..Ha van vkinek elektromos seprűje (márka) ami hatékony és ér is vmit az lécci írja meg!
2013. máj. 4. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én egy ilyet vennék, tescoba lehet is kapni, szerintem nem vészesen drága ez, nekem már 3 éve megvan és semmi problémám vele, szépen takarít.

Egy hátránya van neki hogy a padlószőnyeget nem szereti főleg ha lógnak ki belőle a szálak, mert könnyen beleakadhat, meg a hajat és a szőrszálakat sem szereti mert könnyen rátekeredhet a kefére és akkor jöhet a fejfogás mire kiszeditek. Ez inkább járólapokra, meg parkettákra van tervezve, arra tökéletes minden morzsát össze szed. És ez a márka is elég jó, érdemes ezt venni.

2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a seprűt csak hát ugye tudom hogy anyunak sokszor meggyűlik a baja a szőnyegben maradt hajszálakkal.szóval inkább olyan kéne ami azokat is kiszedi már ha van ien :/
2013. máj. 4. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A működési elvéből kifolyólag az összes ilyen. Ezzel sajnos nem lehet mit tenni.
2013. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szőnyegre ezek nem valók.

Nekünk 3 féle ilyen elektromos boszorkány volt,de egyik sem volt igazán jó.

Haverék önjáró porszívót vettek, tetszett a feleségének.

2013. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok jó véleményt nem olvastam még az elektromos seprűkről. nekem tomas bravo takarítógép van, az amennyi koszt összeszed--hát hihetetlen. még a hajszálakat is.
2014. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!