Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Termosztát csere Zanussi...

Termosztát csere Zanussi 10éves hűtőbe 13ezerért drága volt (Budapesten)?

Figyelt kérdés
tegnap elromlott a hűtő. mai nap hívtam egy szerelőt, ő kb. 2 óra múlva jött, megnézte, elmondta, hogy termosztát hiba.. Kaptam rá egy év garanciát is.

2013. máj. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 8-ba megoldottam volna.
2013. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jóhogy 2 napig kerestem szerelőt.. mindegy.
2013. máj. 8. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit drága.

De rögtön jött, és ez jó pont.

Nekünk bosh hűtőnk van kilincs letört, hivatalos szervizben 9-et kérte volna érte.

Vaterán találtam 500-ért. XD

2013. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ELEKTROLUX-ba 11000- volt se számla se garancia- rá egy hónapra kompresszor csere 20000 ft +15000 munkadíj,se számla se ló f@sz ! állitólag a multik 5 évre tervezik a hűtők élettartamát, azt mondta a szerelő örülhetek högy 7- évig ment.
2013. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Univerzális termosztát 2500Ft,ha nem volt benne önleolvasztó funkció akkor tuti azt rakott bele. Nem rossz haszonkulcs:))

Villszer.

2013. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A mi hűtőnk elvileg valami 10 éves. (albérlő vagyok)

120literes, van egy kis fagyasztója felső részen.

Elvileg még az eredeti termosztát volt benne, és mondta hogy ez gyakran sőt előfordul ,hogy tönkremegy egy idő után.

És tett bele valami másfajtát azt hiszem.. De hála istennek megy és minden ok.

Garanciát vállalt rá 1 év. viszont papírt, számlát semmit se adott..

Ha netről hívtam volna valalmi szervizest az is kb. ennyi lett volna, mert kiszállási díj, óradíj, és még anyagköltség. Nyilván biztos akadna olcsóbb. De csak kérdeztem, hogy átlagban ez jó ár e..

2013. máj. 9. 15:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg tudna olcsóbbat, megírná a számát, elérhetőségét?(jövőre gondolva:D) Valamint én is ajánlanám több mindenkinek:D
2013. máj. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!