Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most akkor hány kiló lehetek?

Most akkor hány kiló lehetek?

Figyelt kérdés
Digitális mérleggel mérem magam, de folyton mást mutat. A fürdőben szoktam, szerintem ott azért elég egyenes hozzá a talaj, mert annál jobbat úgysem találok. De először ráállok, akkor 51,5 vagyok, majd odébb viszem 10 centivel, és már csak 49.8. Ha újra próbálom, akkor már 52, aztán megint 49.8. És egy hónappal ezelőtt is ezt csinálta, csak akkor 51 és 52,9 között ingadozott. Ilyenkor melyik mérésnek lehet hinni? Annak, amelyiket többször kiadja? Mert elég érdekes, hogy hirtelen 1,5-2 kilókat változik a súlyom.

2013. máj. 14. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira fontos tudni? Nem elég, hogy tudod, hogy 50 kiló körül vagy? Én annyit tudok, hogy 85-90 kg között lehetek valahol, és nekem ez elég, fontos az, hogy pontosan mennyi?
2013. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem az én digitális mérlegem rossz. Nálam is ez a helyzet.

Kb. 0.5kg-al változik a súlyom ha arréb teszem. Például rajta van egy darab egész járólapon, de ha a mellette lévőre teszem, már fél kg-ot változik a súlyom :)

Nem foglalkozom vele, a lényeg az, hogy mindig ugyanazon a helyen mérd magad, ha annyira pontosan akarod tudni a súlyod, hogy fogytál-e vagy híztál-e. Én is így teszek, megjegyeztem melyik darab lapon mérem magam :)

2013. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!