Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem telhet meg teljesen a...

Nem telhet meg teljesen a bojler vízzel?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új 80 literes bojlert de negyed kád vízet sem tudok kiengedni úgy hogy ne fogyna ki a melegvíz, mikor megengedem gőzölög annyira forró de nagyon hamar elhül.. pedig majdnem teljesen felvan már véve a szabályzó , lehetséges lenne az hogy nincs teljesen tele vízzel? hisz ahogy megmozgatom elég könnyen mozog nem olyan mintha terhelné 80 liter...valakinek esetleg tippje lehet mitől lehet ez?
2013. máj. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

valszeg semmi gond sincs,

ezek úgy működnek,hogy a bent lévő meleg vizet ,a beáramló hideg víz tolja ki a bojlerből,

és a kettő ,menthetetlenül összekeveredik,így hiába volt 80 l forró vized,ha kiengedtél pl 40 -et akkor befolyt 40 liter jéghideg hozzá,

2013. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80 L bojlert csak úgy mozgatsz? Az igen!
2013. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát kb ugyan úgy mozog mint mikor üresen felraktam...ezért nem is értem hát ha lenen benne amugy is 80 liter víz kétlem hogy olyan könnyedén mozogna előző 120 literes megse mozdult de ha úgy nézzük - 40 liter akkor sem kéne így.. tehát téll nem értem, ám első válaszoló de még 40 liter forró víz sincs benne.. mire eléri épp hogy a negyed kádat már langyos folyik..
2013. máj. 16. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
csak ismételni tudnám magam ,a hideg víz hűti el a bojlerotokat
2013. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csináltam Móricka rajzot


[link]

2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!