Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool adp 4610-mosogatógép...

Whirlpool adp 4610-mosogatógépem bekapcsolásnál hetet villog elindítja a programot a vizet is szívja de egy pár másodperc múlva már szivattyúzza is kifelé. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 11:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben kint volt egy szerelő,kivette a membrános szűrőt megtakarította és lás csodát jó lett.

Igaz ez az öröm csak 3 hétig tartott most újra ez a baja megint kijött az úriember,de most nem volt elég a takarítás azt mondta hogy másnap jelentkezik,ez volt másfél hete azóta bujkál 4 telefonszáma van az egyiken elkaptam és azt mondta hogy 16 ezer lenne a javítás,hozzá teszem előtte levett 5400ft-al.

Tudom hogy hol és mit vett ki csak pontosan nem tudom a nevét az lehet hogy membrános szűrő?Van olyan?

2013. máj. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!