Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem hűt a hűtő mi lehet a baja?

Nem hűt a hűtő mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

be van dugva világít ,de nem hűt hiába húzom ki + be akkor sem kapcsol be olvastam itt, hogy próbáljam megütögetni a kompresszort ,de semmi mi lehet a baja ? nincs benne gáz ? vagy mi ?


vagy a kompresszor halt meg ,mert szó szerint nem csinál semmit csak annyi hogy tűz forró volt a kompresszor


válaszokat előre is köszönöm !!



2013. máj. 29. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó esélyel a kompresszor ( ha nem forog csak forrósodik ) halt be.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


hansmark hk 1224 frgl


ehhez mennyi lenne egy kompresszor ,mert én nem találok ,vagy ezek olyanok hogy ami oda befér az jó ?

mert néztem hogy 10E körül vannak kompresszorok ,de akkor még kell a gáz bele az 9-12Eft körül van + a szerelés az gondolom 5-10E és akkor ott vagyok ,hogy hozzárakok 20-25Eft -ot és akkor veszek 1 újat néztem ezeket a csomagolás sérült termékeket már 50-60 ért van új

2013. máj. 29. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon éri meg megcsináltatni. Ezeket már eleve fogyó ezköznek tervezik. Ha teheted inkább dobd ki.
2013. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!