Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pár napja vettünk mosogatógépe...

Pár napja vettünk mosogatógépet, van rajta intenzív szárítás funkció, melyet aktiváltunk. Ennek hatására maximálisan szárazon kellene, hogy kivegyem az edényeket?

Figyelt kérdés
Rögtön kinyithatom a gépet, vagy várnom kell egy bizonyos ideig, hogy a program lejárta után a benne levő meleg hatására lesz száraz?

2013. máj. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom véletlenül sem volt benne használati utasítás, amin részletesen rajta van minden.
2013. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kaptunk hozzá használati utasítást, mivel az alapján tudtam beállítani ezt a funkciót, ugyanis egy digitális kijelzős Bosch gépről van szó, de erre konkrétan nem tért ki, hogy milyen szárazon tudom kiszedni és mivel még nem volt mosogatógépem, így ezt nem tudom.

Érdekelne egy használható tapasztalat, vélemény.

2013. máj. 31. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár a miénken nincs intenzív szárítás, én úgy szoktam csinálni, hogy ha elmosogatott, akkor kinyitom az ajtaját, és úgy gyorsan megszáradnak. Mondjuk eleve egy-két órával később pakolom el, de 20 perc múlva már egyébként száraz.
2013. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan csinálom, mint az utolsó. Pikk-pakk megszáradnak az edények.
2013. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!