Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Westwood wf658 mosógéphez van...

Westwood wf658 mosógéphez van magyar nyelvű használati utasítás? Hol találhatom meg? Kerestem már minden oldalon.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért veszel olyan mosógépet, amihez nincs Magyar haszn. utasítás?

Egyébként ahol vetted, ott kell megreklamálni, kötelesek beszerezni, ha nem akkor Fogyasztóvédelmisekkel fenyegetőzni, tuti kapsz egyet! vagy egy másolatot!

2009. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,valószínűleg vissza megyek és megreklamálom.
2009. okt. 16. 09:11
 3/8 hangszoros válasza:
Probálhatod diplodoc.com-on. Ingyenes, elég sok magyar is van. Valószinű valamelyik gyártó másnéven szereplő modelljével egyező
2009. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Helló


Nekem is ilyen mosógépem van. Magyar manual nekem sincs hozzá. Hátha tudok segíteni.


ui.: Szerinted az normális, hogy 90 fokon is hideg víz jön ki belőle?

2009. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hangszoros válasza:
Ha a legvégén akkor igen,mert a többszöri öblités lehüti a gépet, igy a kijövő viz is hideg
2009. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már azt hiszem, hogy szinte mindent tudok. Próbálgattam, aztán csak összejött valami. Sosem néztem, hogy hideg víz jön-e ki, de szerintem normális ez, ha öblítő vízről van szó.
2009. okt. 26. 13:39
 7/8 anonim válasza:
De a legelso vizbeszippantas utan kb 10 percel nyomtam egy stoppot, es akkor is hideg volt.
2009. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 uss válasza:
van magyar nyelvű használati utasítás akinek kell kérem pm et küldjön
2012. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!