Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 147 Kwh-t a havi fogyasztásom,...

147 Kwh-t a havi fogyasztásom, (kb 6500 ft) hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
még nem élek a lakásomban. CSak a hűtő (10 éves gorenje) és a wifi, meg a tv-box van bedugva. Szerintem a hűtővel lehet valami
2013. jún. 6. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 3 villanybojler, hűtő, két tévé, router, tvbox, meg néha egy kis klíma, és így fizetek 28.000.-Ft. (kb. 500Kwh)

Szerintem nem sok...

2013. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Az rettentő sok ennyi készülékhez.Amit én csinálnék: Óra leolvasás,mindent kihúzni legalább 1 napra,megint óra leolvasás,majd egyesével vissza naponta és minden nap leolvasás. Így kiderül a turpisság.
2013. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azt jelentené, hogy 200W állandó fogyasztás van. Mondjuk a hűtőszekrény folyamatosan jár. Mindig hallani, hogy megy, megállás nélkül?


Javasolt, ha tudsz kölcsönbe kérni valakitől kicsi, dugaszolható fogyasztásmérőt, és megmérni az egyes eszközöket.


Lehetséges, hogy valahol hozzáférnek a mért hálózatodhoz idegenek? Elképzelhető, hogy lopják tőled?

2013. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!