Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » S. O. S! Segítség kellene. A...

S. O. S! Segítség kellene. A mosógépen beszívott valamit, hogy lehet kiszedni? Csak szerelő tudja?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a gyerek játszott egy nyakkendő csipesszel/nem tudom mi a neve,amit nyakkendőre tesznek/és ez ment át valahogy a dobon.

Ha megpörgetem hallom,hogy zörög, de nem a dobban van hanem azon túl valahol.Milyen kárt tud tenni, ha így használom a gépet?

Nem tudnám kiszedni valahogy?

Légyszí segítsetek.

Sürgős lenne!


2009. okt. 11. 08:16
 1/4 anonim válasza:
Nyakkendőtűnek híjják, nemigen tesz kárt, de azé csak ki kéne szedni! Én ezt egy hosszú dróttal szoktam, de vértezd fel magad sok türelemmel!
2009. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért tud némi kárt okozni,mert ha bele kerül a szivattyúba, mert akkor annak vége és annak a cseréje már nem kevés pénz.

Sajnos kevés az esély, hogy a gép szétszerelése nélkül ki tuddd venni, hívj szerelőt, és addig én nem használnám a gépet, nehogy nagyobb kárt okozzon.

2009. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a nyakkendőtű acél, akkor egy hosszú drótra kötött mágnessel ki tudod szedni.
2009. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

A drótos bejött:)kis időbe telt , de meglett.

2009. okt. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!