Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valakinek van tapasztalata a...

Woodoo001 kérdése:

Valakinek van tapasztalata a Tesco TF13 torony-/oszlopventilátorral? 60W,3 fokozat,90 fokos oszcilláció, stb. Tesco-s, de hátha.

Figyelt kérdés

Elég sok oldalon dicsérték ezeket a "gazdaságos" Tesco-s ventillátorokat, 1-1 előző tipust (pl. TF11) megtaláltam neten és 8-9/10 körüli értékeléseket kapott angol oldalakon, de erről a TF13-ról nem találok semmit sem...

Csak remélni merem (merjem), hogy az újítással nem rontottak rajta...?



2013. jún. 19. 18:03
 1/2 anonim válasza:

Ennek a ventilátornak a lánykori neve TF37, nem is tudom miért keresztelték át. Egy az egyben megegyezik vele, csak a csomagolása más színű.

Bátran tudom ajánlani csendesen teszi a dolgát mind a kettő. A TF37-t már vagy 4 éve használom, most vettem egy ugyanolyat a gyereknek, csak a neve más. 1-es fokozaton kellemes lágy szellő hatást ad teljesen csendbe, nyugodtan lehet mellette aludni. Össze sem lehet hasonlítani a kerek három lapátos bólogatós ventilátorokkal. Azok túl hangosak és durván keverik a levegőt. Időzíthető max. 120perc a kikapcsolása, ha nem akarjuk egyfolytában járatni. Most kivételesen lehet kapni a hatvani Tesco-ban is 7690Ft-ért

2013. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, végül én is erre a következtetésre jutottam. Külsőre is, teljesítményre is ugyan azt találtam róluk neten. Sőt ahogy vagy 2 hete (a nagy meleg + panel kombináció hatására) meg is vettem, még a belső műanyag csomagoláson is mindenütt a TF37 jelzés szerepel.

Most is itt munkálkodik mellettem, szép csendben, tényleg abszolút nem zavaró a hangja.

A 3 munkanap alatt ugyan az elsőt ki kellett cseréltetnem erre, mert abban valószínű valami csavar csörgött a motornál az oszcilláció elején és végén (a "váltáskor"). Kb. azt is csak meg kellett volna húzni, de a "garancia megsértése, stb" címszó elkerülése miatt nem akartam hozzányúlni...

Kicserélték és ez szépen dolgozik... Rem. még éveken keresztül így is fog tenni!

2013. júl. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!