Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klímát ajánlotok?

Milyen klímát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb 100ezrem van rá! Szeretnék egy megbízható, jó márkájú és kinézetű légkondit!

2013. jún. 21. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kevés.
2013. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Az első válaszolónak sajnos igaza van! 100eft kevés egy jó megbízható klímaberendezéshez. Ajánlom az LG márkát,én LGE12SQ típusú klímát használok,és nagyon meg vagyok elégedve vele.Itt egy link hozzá:

[link]


De mielőtt belevágsz, ajánlom előbb kérd ki szakember tanácsát! Nekem a szerelő első körben kijött, felmérte mekkora lakást helyiséget kellene hűteni,és úgy ajánlott készüléket. Ez ingyenes volt. Érdemes ezt neked is megtenni, mert ha esetleg kisebb teljesítményűt

választasz,akkor az történik hogy ugyan működni fog a berendezés, de jóval több energiát fogy felhasználni, és nagyon lecsökken az élettartama.

2013. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Daikin-t vagy Mitsubishi-t, esetleg LG-t..
2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!