Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A két részes egy kompresszoros...

A két részes egy kompresszoros Zanussi "normál" tere miért nem hűt?

Figyelt kérdés
Két részes a hűtő, a fagyasztó fellül van, és jól hűt, (-24fok) az alsó része meleg. (+25 fok) Mi lehet a hiba?
2013. jún. 22. 01:51
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mindent megnéztem, minden működött csak épp az alsó rész nem hűtött. Az én tudásom itt véget ért, a szerelő kijött, feltöltötte gázzal, valamit forrasztgatott és újra jó. Azt mondta, hogy annyi gáz még maradt a rendszerben, hogy a fagyasztó rész még egy darabig működött volna így is. Ha megnézed hátul a hőcserélő rácsot,és azt tapasztalod, hogy a teteje meleg a közepe és alja hideg, szinte biztosra veheted, hogy ugyan így jártál mint én.
2013. jún. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kondenzátorrács nagyon meleg. Kb. 50 fokos.
2013. jún. 22. 13:13
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Akkor talán megúszod a hőfokszabályozó, vagy a klixon cseréjével.
2013. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a hőfokszabályozó, vagy a hőkorlátozó (klixon) kimegy, akkor a fagyasztó sem működik nem? Az pedig -25 fokos, tehát jó. Csak a normál része meleg.
2013. jún. 23. 02:54
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos többet nem igen tudok mondani, szerelő kell hozzá. Az enyémben 2 hőfokszabályozó van, kioldó lehet, hogy egy.Azt megfigyelted, hogy egyáltalán kikapcsol e, vagy folyamatosan jár a motor?
2013. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!