Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Eldugult a mosógép mosószertar...

Eldugult a mosógép mosószertartója, hogyan lehetne kitisztítani?

Figyelt kérdés
Felültöltős mosógépünk van. A mosószertartó 3. tartályának (lágyítószer helye) alján ilyen barna lerakódás van, amit sehogy sem tudok kitisztítani mert a fogkefe sem ér le odáig és öblítésre csak kis papír szerű darabok oldódnak fel de nem az egész. Az a vékony cső amin pedig alul ki kéne folynia zöld színű dologgal van eltömődve, azt sem tudom hogy kitisztítani. A mosógépük típusa: indesit witl 86. Hogy lehetne megoldani a tisztítást? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. jún. 26. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, le lehet a gép fedelén lévő tartályt pattintani, és az abban lévő tartályt is. Elég kemény meló azt a szmötyit kiszedni. Áztatni szoktam meg zuhannyal.
2013. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Áztatás,mint ahogyan az előző hozzászóló javasolta,illetve vékony üvegmosó(!!!) csodákra képes...:)Nálam bevált.

...Javaslom, használj kevesebb mosópor adagokat.Nem mossa ki rendesen a vízsugár az adagolóból, mert sok a mennyisége.

2013. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a lepattintós tartályból hogy kell kivenni a másik tartályt? forró vízben szoktátok amúgy áztatni? köszönöm!!
2013. jún. 26. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ki lehet venni akkor...

a levett tartó hátfalán,a keret/perem alatt vannak fülecskék amik rögzítik a belsőt.

2013. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!