Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lesz foltos a ruha?

Mitől lesz foltos a ruha?

Figyelt kérdés
Főként a világos ruhán veszem észre. Olyan mintha a mosószer ráfolyna a már kimosott ruhára. Száradás után foltos a ruha, és nem egyszerű kimosni belőle a foltokat.Felültöltős a mosógép, a mosószertartót és a pihegyüjtőt is tisztán tartom. 3 éves a gép.Mit javasoltok? Előfordult már nálatok is?
2009. okt. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor lesz foltos a ruha, ha nem tudnak elolvadni a mosópor szemcséi teljesen, tehát vagy gyenge minőségű a szer, vagy hideg a víz, vagy nagyon sok ruha van egyszerre a gépben. Ha géllel mosol, akkor csak az utolsó kettőre tudok gondolni. Esetleg próbálj mosószert váltani, vagy moss picit magasabb hőfokon. Persze színes ruháknál ez nem jó, ott rakj a gépbe kevesebb ruhát. Mennyivel jobb volt a régi rozoga gépekkel, intelligens mosószer előtti korszakban mosni, sose volt ilyen bajunk.... az új gépen nekem sem most olyan szépen, mint a 18 éves Hajdú....
2009. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és az is lehet, hogy vízköves a mosógéped, ezt egy kolleganőm mondta, akinek szerelő a férje :)
2009. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hívok hozzá egy szerelőt nézze meg.Nem egy olyan ruhám van amit csak mosok de nem hordok.A baj az, hogy idáig nem volt semmi baj.Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 15. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A Tomi nme jó mostanában. Nme oldódik.
2009. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ariel vált be a legjobban nem a legolcsóbb de nagyon jó
2009. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyenge minőségű mosóport használsz. Saját tapasztalat a LIDL-s mosóporok nagyon xarok.

Én mostanában szinte csak folyékonyat használok, a melós ruhákat áztatom, majd TIX, Dosia, porral mosom.

Fehérekhez nélkülözhetetlen a Vanis oxi bigyó.

Kipróbáltam, tényleg hat! :D

2009. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem használok gyenge mosóport.Arielt vettem évekig.Ha váltottam az Tide volt.Tomit nem használtam még.Most Dosiát vettem, kipróbálásképpen.De nem rossz.
2009. okt. 17. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Arielt sem szereti mindenki.

Szerintem igen sokban függ, hogy milyen a mosógép!!!

Ez nagyon fontos.

Azért van ennyi márka, és típus, mert ezeknek mindnek, más és más a mosási technikájuk.

Ki kell tapasztalnod, hogy a Te mosógépedhez, melyik mosópor passzol.

2009. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!