Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen takarítóeszközzel...

Milyen takarítóeszközzel lehet a szőnyegpadlóról a macskaszőrt felszedni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ipari ragasztószalag
2009. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Benzin és gyufa :)
2009. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem a kutyám hullajt sok szőrt, én sikár kefével szoktam kiszedni, meg a maradékot kézzel.

Remélem, segítettem.


22/N

2009. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit macerás, de próbáld meg vizes gumikesztyűvel simogatva feltakarítani. A tv-ben láttam az egyik takarítós műsorban.
2009. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
6 cicánk van és padlószőnyeg:) szép baleset:) én is szenvedek vele már egy ideje, de nem reménytelen. Jó alaposan el kell porszívózni, és bármilyen szőnyegtisztító jó, ami hab állagú, - én mondjuk Vanisht szoktam használni. Ha elég ideig a szőnyegen hagyod, nem csak a koszt szedi fel, hanem a hab tetején pár perc múlva látszik, hogy lerakódik rajta szépen a cica/kutyaszőr. Csak fel kell újra porszívózni..:)
2009. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Van egy kutyám és egy cicám.

Sajnos ők is nagyon szőröznek, viszont nem használok semmi extra tisztító szert.

Szivacsot szoktam benedvesíteni, nem úgy hogy csöpögjön belőle a víz, épp hogy picit nedves legyen és azzal húzom össze a szőrt.

Bevásárlóközpontokban lehet kapni szivacsos felmosót (kék színű, a felmosó végén van egy kar, amit ha meghúzol kipréseli a vizet), én azt használom, vízbe szoktam tenni egy kis Ajaxot és remek illatú lesz a szőnyeg, a lakás, a szőrt pedig szépen összeszedi.

2009. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!